За останній тиждень «Білі Янголи» Харківщини евакуювали 22 людини, з яких 7 - маломобільні
Поліцейські спеціального підрозділу «Білий Янгол» продовжують виконувати свою гуманітарну місію - евакуацію мирного населення з територій активних бойових дій на Харківщині.
Разом із представниками загону швидкого реагування Червоного Хреста України та Координаційного гуманітарного центру правоохоронці, ризикуючи власним життям, вивозять людей із населених пунктів, які постійно перебувають під ворожими обстрілами.
Однією з останніх стала евакуація з Куп’янської громади 60-річного чоловіка - військового пенсіонера Повітряних сил ЗСУ, який має серйозні вади зору та майже не бачить. А також 52-річної жінки з населеного пункту, що щодня зазнає ворожих обстрілів. Дістатися туди вкрай складно через постійну загрозу застосування ударних дронів, однак, попри всі ризики, евакуаційну операцію вдалося успішно провести.
Крім того, спільно з волонтерами було евакуйовано з Куп’янського району 77-річного чоловіка та трьох жінок віком від 52 до 65 років.
Кожна така поїздка - це постійний ризик, але водночас шанс на порятунок і нове життя.«Білий янгол» продовжує бути поруч там, де найважче.
Поліція Харківщини закликає громадян, які перебувають у зоні постійних обстрілів, не зволікати з рішенням про евакуацію. У разі необхідності звертайтеся за номером 102, 067-177-07-40, 095-285-70-12 - офіційні контакти спецпідрозділу поліції «Білі Янголи».
Відділ комунікації поліції Харківської області