З вікна п'ятого поверху випала трирічна дитина: поліція Харківщини встановлює обставини трагедії
19 липня близько 16:25 до поліції надійшло повідомлення про падіння хлопчика з вікна п'ятого поверху багатоквартирного будинку в Салтівському районі міста. Від отриманих травм дитина загинула.
На момент трагедії у квартирі перебували 29-річна мати дитини та її 7-річний син.
За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження. Наразі тривають необхідні слідчі дії, встановлюються всі обставини трагічного випадку.
Поліція Харківщини закликає батьків та інших законних представників дітей не залишати малолітніх без нагляду навіть на короткий час. Відчинені вікна та балкони становлять смертельну небезпеку для дітей. Не покладайтеся на москітні сітки — вони не здатні витримати вагу дитини. Подбайте про встановлення спеціальних блокаторів або обмежувачів відкривання вікон і не розміщуйте поблизу них меблі, які можуть допомогти дитині самостійно дістатися до підвіконня.
Відділ комунікації поліції Харківської області