Слідчі Харківщини повідомили про підозру чоловіку, який вчинив ряд кримінальних правопорушень відносно поліцейського

Хуліганство

Подія мала місце на початку травня 2018 року в селищі Лук’янці Харківського району.

Під час досудового розслідування встановлено, що 9 травня 2018 року поліцейський групи реагування патрульної поліції Липецького відділення поліції разом з напарником згідно плану-завдання виїхали за адресою з метою перевірки осіб, які перебувають під адміністративним наглядом. На місці поліцейські побачили 15 чоловік, які поводилися агресивно та вчиняли протиправні дії відносно водія автомобіля «Porsche Cayenne».

Поліцейські, виконуючи свої функціональні обов’язки, втрутилися в  конфліктну ситуацію для її припинення. Ігноруючи законні вимоги працівників поліції, один з учасників події почав нецензурною лайкою ображати правоохоронців. Після чого вдарив кулаком в область грудної клітини одного з поліцейських. Водночас правопорушник виплеснув йому на формений одяг з пляшки пиво, зірвав спеціальний жетон та ще наніс удар ногою в задню частину колінного суглобу, внаслідок чого працівник поліції втратив рівновагу та впав на землю. Напарник допоміг своєму колезі піднятися та дійти до службового автомобіля. Але дебошир ніяк не міг вгамуватися, підбіг до автівки та з розбігу вдарив по відкритій пасажирській двері, яка в свою чергу вдарила по нозі постраждалого.

11 серпня 2020 року слідчим Харківського відділу поліції 30-річному мешканцю селища Лук’янці повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до 6 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Харківської області