Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Ворог обстріляв Куп’янський район, є загиблі та постраждалі: поліція працює на місці події (УТОЧНЕННЯ)

Опубліковано 19 травня 2024 року о 12:10

У селі Новоосинове двоє громадян зазнали смертельних поранень. Ще одна жінка отримала тілесні ушкодження. У селищі Ківшарівка, попередньо, також постраждало двоє людей.

19 травня близько 10:00 до поліції надійшло повідомлення про обстріл населених пунктів Новоосинове та Ківшарівка на Харківщині. За попередніми даними, ворог вдарив по селах з реактивної системи залпового вогню. В селі Новоосинове постраждали троє людей, з яких загинули жінка і чоловік загинули, ще одна жінка зазнала поранень. Їй надається медична допомога. В Ківшарівці, за попередніми даними, внаслідок обстрілу військовими рф зазнали поранень двоє людей. Інформація уточнюється.

За адресами виїхали співробітники слідчо-оперативної групи, криміналісти та вибухотехніки.

За фактом порушення законів та звичаїв війни слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Харківської області


УТОЧНЕННЯ:

Новоосинове. Загинули 64-літній чоловік та 55-річна жінка. Ще одна жінка зазнала поранень (особисті дані встановлюються).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux