Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Внаслідок ворожих обстрілів постраждали троє людей, серед яких дитина: поліція документує наслідки воєнних злочинів росіян

Опубліковано 14 січня 2025 року о 00:52

російські БПЛА «Герань» завдали ударів по Богодухівському району, місту Чугуїв. Пошкоджена цивільна інфраструктура.

13 січня близько 19:00 ворожий безпілотник влучив в землю поблизу житлової п’ятиповерхівки. У малолітньої дівчинки гостра реакція на стрес. Медична допомога надана на місці. Внаслідок обстрілу пошкоджено будинок, приватний автомобіль.

О 21:55 в селі Мурафа Богодухівського району поряд з домоволодіння упав російський БпЛА. На місці падіння поліцейські виявили вирву від вибуху безпілотника та уламки боєприпасу. Внаслідок вибуху пошкоджено приватний будинок, господарські приміщеннями, гараж, автомобіль. Дістав поранення 47-річний чоловік, з вибуховими травмами його доставили в лікарню. У 44-річної жінки гостра реакція на стрес.

Слідчі, криміналісти, вибухотехніки здійснили огляд місць влучань ворожих боєприпасів, зібрали докази чергового злочину росіян. Відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодекс України.


Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux