Поліцейські Харківщини проводять перевірку 10 повідомлень щодо порушення виборчого законодавства у "день тиші"

Вибори 2019

Інформації зареєстровані у Київському, Шевченківському, Московському, Харківському, Люботинському, Дергачівському, Основ’янському та Куп’янському відділах поліції.

Так, 20 квітня до Київського відділу поліції звернулися двоє жителів району. Вони повідомили про те, що на телеканалах транслювалася антиагітаційна програма відносно одного з кандидатів в  Президенти України.

Мешканці Шевченківського та Харківського районів побачили по телевізору агітаційний ролик на підтримку одного з кандидатів у Президенти України та повідомили до поліції.

Інформації про виявлення бігбордів з агітаційною рекламою кандидата на пост Президента України надійшли до Московського, Люботинського та Куп’янського відділів поліції. Проінформовані комунальні служби, вживаються заходи щодо зняття рекламних носіїв.

На адресу за місцем мешкання жителя селища Мала Данилівка прийшли 3 запрошення на голосування особам, які давно померли.

74-річний харків’янин заявив до поліції про те, що до його поштової скриньки вкинули 10 запрошень на вибори Президента України на невідомих осіб. Чоловік зазначив, що йому та його сину запрошень надіслано не було. В ході перевірки поліцейські встановили, що чоловік у власній поштовій скриньці виявив запрошення на вибори сусідів. Сам заявник у виборчих списках не значиться.

Всі повідомлення належним чином зареєстровані у Журналах обліку заяв і повідомлень відповідних відділів та відділень поліції. Проводиться перевірка.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області