На Харківщині усі виборчі дільниці розпочали свою роботу

Вибори 2019

Із незначним затриманням відкрилися дві дільниці, розташовані у Немишлянському районі Харкова та у місті Зміїв Харківської області. Інформація за вказаними фактами зареєстрована в журналах Єдиного обліку заяв та повідомлень територіальних відділів поліції, проводиться перевірка.

Нагадаємо, що на території Харківської області створено 14 окружних виборчих комісій та 1681 територіальна виборча дільниця.

Для забезпечення охорони публічного порядку на виборчих дільницях та в місцях розташування окружних і територіальних виборчих комісій залучено 3879 працівників поліції та курсантів ХНУВС.

Також у день виборів, для здійснення спільного патрулювання на вулицях та в інших громадських місцях додатково залучені працівники поліції Управління патрульної поліції та військовослужбовці Нацгвардії.

Окрім забезпечення публічного порядку, на органи внутрішніх справ покладається охорона виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації у приміщеннях виборчих комісій та під час їх перевезення членами виборчих комісій.

        

Відділ комунікації поліції Харківської області

вибори 2019