Вдарив ножем у шию через ревнощі: поліцейські Чугуївщини повідомили чоловіку про підозру у скоєнні замаху на вбивство
43-річного мешканця Чугуївського району затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
2 вересня близько 21:00 до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію 53-річного чоловіка з ножовим пораненням шиї.
Правоохоронці встановили, що потерпілий разом із нападником та його співмешканкою відпочивав у розважальному закладі, де вони вживали алкогольні напої. Згодом компанія вирушила додому до підозрюваного. По дорозі між чоловіками виник конфлікт на ґрунті ревнощів до жінки.
У ході сварки зловмисник забіг до квартири, взяв ніж і біля під’їзду завдав удар у шию потерпілому. Наразі лікарі борються за життя постраждалого.
Після скоєного нападник утік, однак поліцейські оперативно встановили його місцезнаходження та затримали.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.
Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.
Відділ комунікації поліції Харківської області