Бабусю доставили до більш безпечного місця, де вона отримала необхідну допомогу.
Під час відпрацювання території Дворічанської громади та в ході проведення подворових обходів співробітники Куп'янського районного відділу поліції вияивли жінку похилого віку, яка була фізично обмежена. Тиждень тому вона травмувала ногу та зовсім не могла самостійно пересуватися. У жінки немає рідних. Їжу та воду їй приносив сусід, аби вона не померла з голоду.
Співробітники поліції запропонували жінці евакуюватися, на що вона відразу погодилася. З будинку, в якому мешкала літня жінка, працівники поліції виводили її під ворожими обстрілами.
Жінку у супроводі поліції, представників органів влади і волонтерів доставили до більш безпечного місця, де надали необхідну допомогу.
Відділ комунікації поліції Харківської області