Хлопчиків 2018 року народження доставили до лікарні. Також тілесні ушкодження отримали водії транспортних засобів.
9 січня близько 15:55 по проспекту Любові Малої сталося зіткнення автомобілей «Nissan» під керуванням 45-річного водія та «SEAT» під керуванням 28-річної харків’янки. Жінка зупинила транспортний засіб з метою повороту ліворуч. Водночас водій «Nissan» зіштовхнувся з задньою частиною її автомобіля.
В результаті ДТП тілесні ушкодження отримали водійка та пасажири «SEAT»: троє хлопчиків 2018 року народження. Ще одна пасажирка вказаного транспортного засобу - 37-річна жінка не постраждала. Водій «Nissan» отримав незначну травму та відмовився від госпіталізації.
Інформація про подію зареєстрована у Єдиному обліку.
Відділ комунікації поліції Харківської області