Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом конфлікту між подружжям у Київському районі Харкова

Тілесні ушкодження

Попередньо, в ході з’ясування стосунків між подружжям, яке збирається розлучатися, виник конфлікт з приводу того, з ким залишиться їх малолітня дитина.

6 червня о 17:56 до Харківського РУП №1 надійшло повідомлення про те, що в посадці неподалік вулиці Наталії Ужвій відбувається бійка.

На місці поліцейські попередньо з’ясували, що між 39-річним чоловіком та дружиною виник конфлікт. Вони намагалися з’ясувати, з ким залишиться їх малолітня дитина після розлучення. Під час конфлікту за громадянку заступився 38-річний чоловік, до якого вона звернулася по допомогу. В подальшому він звернувся до Харківського районного управління поліції №1 із заявою про те, що його побили. У свою чергу, 39-річний батько дитини написав заяву про те, що 38-річний чоловік застосував відносно нього сльозогінний газ.

За фактом події сектором дізнання ХРУП №1 відкриті два кримінальні провадження за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження)  Кримінального кодексу України. Максимальне покарання згідно з санкцією  статті передбачає до 1 року виправних робіт.

На даний час з’ясовуються усі обставини конфлікту.

Відділ комунікації поліції Харківської області