Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Щонайменше 36 постраждалих, у тому числі діти: поліція фіксує наслідки нічного удару по Харкову

Опубліковано 19 листопада 2025 року о 06:41

Близько опівночі 19 листопада війська рф завдали серію ударів безпілотниками типу «Герань-2» по Слобідському та Основ’янському районах Харкова.


Через масовану атаку пошкоджено понад 10 багатоквартирних будинків, гаражі, приміщення цивільних підприємств, підстанцію швидкої допомоги, супермаркет, тренажерний зал, магазин, школу, десятки автомобілів, тролейбуси та інше цивільне майно.

По медичну допомогу звернулися 36 харків’ян, серед яких — дві дитини 9 і 13 років. У дітей лікарі діагностували гостру реакцію на стрес.

На місцях влучань працюють поліцейські, рятувальники та медики надають допомогу постраждалим. Також розгорнуто оперативний штаб слідчого управління ГУНП в Харківській області, де громадяни можуть подати заяви про пошкодження або знищення майна.

Слідчі розпочали досудові розслідування за фактами воєнних злочинів за ст. 438 Кримінального кодексу України.


Відділ комунікації поліції Харківської області

Пошкоджений житловий будинок із зруйнованими балконами та вибитими вікнами. Руйнування зосереджені на нижніх поверхах. Видимі уламки, відкриті квартири.
1 з 10
Знищений автомобіль після пожежі або вибуху. Обгорілий корпус, деформований метал, повністю вигорілий салон.
2 з 10
Нічна сцена біля пошкодженого житлового будинку. Вигорілий автомобіль, уламки, розбиті вікна. Освітлення від ліхтаря та внутрішнього світла.
3 з 10
Правоохоронці та рятувальники працюють у темну пору доби. Один із поліцейських у бронежилеті з українським шевроном оглядає місце події з ліхтарем. На тлі будівля з освітленими вікнами.
4 з 10
Нічна робота рятувальників та поліції на місці масштабних руйнувань. Задимлення, уламки, знищені автомобілі.
5 з 10
Велика вирва після вибуху. Обгорілий ґрунт, уламки, дим або пара. Нічна зйомка.
6 з 10
Обгорілий двигун, ймовірно від безпилотніка лежить серед уламків на мокрій поверхні. Метал деформований після вибуху або пожежі.
7 з 10
Нічна робота правоохоронців та рятувальників. Поліцейський у бронежилеті та шоломі тримає документ або пристрій. Мокра земля, уламки, освітлені вікна будівлі.
8 з 10
Наслідки вибуху біля входу в будівлю. Дим, уламки, пошкоджені конструкції. Відчинені двері, світло з вікна.
9 з 10
Пошкоджений вхід до будівлі, уламки, знищений транспорт. Люди виходять із приміщення, одна особа в рожевому пальті.
10 з 10
Пошкоджений житловий будинок із зруйнованими балконами та вибитими вікнами. Руйнування зосереджені на нижніх поверхах. Видимі уламки, відкриті квартири.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux