У Харкові поліцейські затримали жінку, яка майже два роки перебувала у державному розшуку за скоєння особливо тяжких злочинів

Шахрайства

Встановили місцезнаходження і затримали 52-річну зловмисницю співробітники Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області 28 вересня близько 20:30 біля будинку по вулиці Плитковій.

Жінка з 2018 року перебуває у державному розшуку за скоєння особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство на суму понад 30 мільйонів гривень) та ч.3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексуУкраїни.

Свою злочинну діяльність зловмисниця здійснювала на території Київської і Дніпропетровської областей. Привласнене майно використовувала на власний розсуд, у тому числі для придбання коштовностей з дорогоцінним камінням.

Жінка раніше неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів та була добре обізнана про методи роботи правоохоронців. Аби уникнути покарання за скоєні злочини, вона змінювала адреси мешкання  у різних регіонах України.        

Наразі зловмисниця поміщена до ізолятору тимчасового тримання для подальшого етапування до Святошинського суду Києва з метою обрання запобіжного заходу. Їй загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Харківської області