Слідчі Харкова повідомили про підозру заступнику відділення банку

Шахрайства

Жінка з березня по грудень 2018 року заволоділа грошима громадян та банківської установи на суму понад 500 тисяч гривень.

Слідчі дії проводилися в рамках кримінальних проваджень, відкритих за ч.3 ст.190 (шахрайство), ч.1 ст. 200, ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) Кримінального кодексу України.

26 червня слідчі слідчого управління ГУНП в Харківській області під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області повідомили про підозру заступнику відділення одного з харківських банків у вчиненні даних злочинів.

Встановлено, що в 2018 році працівниця банку шляхом обману та зловживання довірою, а також незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки та підробки засобів доступу до банківського рахунків клієнтів установи заволоділа коштами громадян та банку на суму понад 500 тисяч гривень.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.

Наразі проведення слідчих дій триває. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу стосовно підозрюваної.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області