Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Харківські правоохоронці вибороли «золото» на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з самбо
Опубліковано 26 квітня 2019 року о 16:10

Змагання проходили в Одесі впродовж двох днів за участю майже ста спортсменів із збірних команд територіальних організацій Товариства з усієї України.

Спортсмени виступали у восьми вагових категоріях (до 57 кг, до 62 кг, до 68 кг, до 74 кг, до 82 кг, до 90 кг, до 100 кг, понад 100 кг).

Сьогодні судді визначилися з переможцями. Чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019» завершився перемогою харківських спортсменів.  Срібними призерами  стала команда з Миколаєва. Бронзові нагороди отримали самбісти з Дніпропетровщини.