Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Харківські поліцейські вибороли друге місце на Чемпіонаті Нацполіції України з легкоатлетичного кросу
Опубліковано 22 травня 2021 року о 13:14

У змаганнях взяли участь 112 співробітників поліції у складі 28 команд головних управлінь Національної поліції України в областях та м. Києві.

Чемпіонат Національної поліції України з легкоатлетичного кросу відбувся 21 травня на базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лижного спорту у місті Чернігові.

Харківську збірну поліцейських-легкоатлетів представляли інспектор відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області Анна Міщенко, поліцейські батальйону конвойної служби Володимир Чуб та Дмитро Пожевілов, поліцейський Управління «Корпус оперативно-раптової дії» Андрій Іванченко.

В особистій першості серед жінок на дистанції 1000 метрів Анна Міщенко посіла друге місце.

Володимир Чуб третім подолав дистанцію в 3000 метрів в особистій першості серед чоловіків.

Андрій Іванченко прибіг четвертим на дистанції в 1000 метрів. Дмитро Пожевілов четвертим подолав дистанцію у 5000 метрів.

За результатами змагань харківські спортсмени завоювали друге місце. Перемогу здобули працівники поліції Київської області, третє місце зайняли  поліцейські з Херсонщини.

Наприкінці Чемпіонату команди отримали медалі, дипломи, кубки та цінні подарунки.