У Вовчанському районі Харківщини поліцейські вилучили з магазину тютюнові вироби, які реалізовувались без ліцензії

Профілактична робота

Відносно власника торгової точки поліцейські склали адміністративні протоколи. Матеріали направлені до суду для прийняття рішення.

Співробітники поліції систематично проводять рейди по торговим об’єктам з метою виявлення фактів продажу нелегальних алкогольних та тютюнових виробів.  

Так, 14 липня працівники поліції Вовчанського відділу поліції перевірили 10 закладів торгівлі. В одному був виявлений факт реалізації тютюнових виробів без відповідної ліцензії. Поліцейські вилучили з кіоску 736 пачок цигарок.

Відносно власника торгової точки співробітники поліції склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) та за ч. 1 ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративні протоколи  направлені до суду для прийняття рішення.

Шановні громадяни, якщо ви володієте інформацією про факти незаконного продажу алкогольних та тютюнових виробів, повідомте до поліції на лінію «102» чи іншим зручним для вас способом.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області