На Харківщині поліція цілодобово контролює дотримання обмежень і заборон уряду по запобіганню поширенню пандемії

Профілактична робота

Минулої доби виявлено 27 правопорушень, за якими складено адміністративні протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з яких: 3 - відносно працівників підприємств, установ, організацій, 1 - на керівника торгового закладу харчування, 11 - відносно перевізників, 12 - відносно громадян.

Для забезпечення карантинних заходів на території Харкова і області щоденно залучається близько 1300 правоохоронців.

Працівники підрозділів ГУНП в Харківській області, патрульної поліції, поліції охорони та військовослужбовці Нацгварії і збройних сил України під час несення служби по охороні публічного порядку проводять перевірки щодо дотримання санітарних норм в громадських місцях, транспорті, метрополітені, несуть службу у лікарнях і на карантинних стаціонарних постах.

Для контролю за виконанням заборон і обмежень уряду щодо діяльності суб’єктів господарювання минулої доби до складу 88 рейдових груп залучалося близько 300 поліцейських та представники Держпродспоживслужби в Харківській області, які перевірили 469 об’єктів на території Харкова і області.

Нагадуємо, що за порушення правил карантину та санітарних норм законом передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. 

 

Відділ комунікації поліції Харківської області