Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Правоохоронці припинили діяльність організованої злочинної групи, яка налагодила у Харкові мережу порностудій

Опубліковано 22 січня 2019 року о 12:44

Злочинне угрупування викрили працівники Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Харківській області спільно з відділом розслідування особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами і злочинними організаціями, слідчого управління  ГУНП в Харківській області під процесуальним керівництвом Харківською обласної прокуратури.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили сім зловмисників, причетних до організації незаконного бізнесу. Злочинну групу очолили двоє мешканців Харкова.

Під час проведення санкціонованих обшуків поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, веб-камери, мобільні телефони, еротичні іграшки, гроші.

Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво), ч. 3 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк  до 7 років.

В січні 2019 року досудове слідство завершено та обвинувальний акт направлений до суду для розгляду по суті.

Відділ комунікації поліції Харківській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux