Поліція фіксує наслідки ранкових обстрілів Харкова
Окупанти вранці вдарили по Салтівському та Слобідському районах міста. За попередніми даними, постраждалих немає.
26 липня близько 06:15 до відділу поліції №2 ХРУП №1 надійшло повідомлення про потрапляння боєприпасу між домами. В результаті влучання на футбольному майданчику стався вибух. В прилеглих будинках пошкоджені вікна. Сталася пожежа в будівлі автоцентру.
Інформація про обстріл входу до станції метро в Салтівському районі надійшла до Харківського районного управління поліції №2 близько 06:30. На місці вибуху утворилася вирва.
За адресами працюють слідчі, криміналісти, вибухотехніки. Правоохоронці проводять огляд, вилучають уламки боєприпасів, документують наслідки обстрілу.
Слідчими вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за ч.1 ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
#stoprussia
Відділ комунікації поліції Харківської області