Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські викрили молодика, який незаконно заволодів скутером

Опубліковано 16 липня 2018 року о 15:58

Зловмисником виявився раніше судимий за скоєння аналогічного злочину  21-річний мешканець селища Слатине Дергачівського району.

До Дергачівського відділу поліції надійшло повідомлення від 31-річної місцевої жительки про зникнення транспортного засобу. Власниця розповіла, що скутер стояв біля її двору.

Працівники поліції провели оперативно-розшукові заходи та встановили особу зловмисника, а згодом і місцезнаходження скутера, який знаходився у лісосмузі. Молодик не зміг далеко поїхати на викраденому скутері, тому що  скінчилося топливо.

Речовий доказ вилучено та повернуто власниці.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Відділ комунікації поліції Харківської області  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux