Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Харківщини активізували роботу щодо розкриття крадіжок акумуляторних батарей з автівок

Опубліковано 17 жовтня 2018 року о 11:29

З метою  профілактики та розкриття даних злочинів поліцейські проводять відпрацювання об’єктів автотранспортної інфраструктури, які знаходяться на території автомобільних ринків та займаються реалізацією акумуляторних батарей.

Також поліцією здійснюється патрулювання території районів міста. Перевіряються особи, які повернулися з місць позбавлення волі, засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, а також звільнених від відбування покарання з випробувальним строком, за скоєння таких крадіжок. З ними  проводяться профілактичні бесіди щодо недопущення протиправної поведінки, а також поліцейські перевіряють їх на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

Шановні громадяни, у разі можливості не залишайте свої автомобілі в місцях, де не має освітлення. Звертайте увагу на підозрілих осіб, які з настанням темного часу безцільно ходять поблизу місць, де громадяни залишають свої автівки, зазирають до салону автомобіля, тощо.  Негайно повідомляйте про такі випадки до поліції за телефоном «102».

Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux