Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські викрили чоловіка, який підпалив двері в одній з квартир багатоповерхівки в Основ’янському районі Харкова

Опубліковано 16 серпня 2025 року о 16:00

Зловмисником виявився 23-річний харків'янин. Йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

До відділу поліції № 1 Харківського РУП № 1 надійшло повідомлення про загоряння вхідних дверей в одній з квартир багатоповерхівки.

У ході слідчих дій з’ясувалось, що до вчинення злочину причетний 23-річний мешканець міста. Порушник в Інтернеті знайшов оголошення про «легкий» заробіток. Через месенджер невідомий запропонував його за грошову винагороду пошкодити чуже майно. Зловмисник погодився та отримав інструкції щодо способу здійснення злочину. 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до десяти років. 

Слідчим під процесуальним керівництвом Слобідської окружної прокуратури порушнику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.


Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux