Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські притягнули жінку до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства

Опубліковано 03 листопада 2024 року о 13:01

Порушниця систематично ображала свою матір, висловлювалася нецензурною лайкою та принижувала пенсіонерку.

2 листопада до ХРУП № 3 звернулася 75-річна жінка з повідомленням, що їй погрожує донька та вчиняє сварки. 

За адресою виїжджали співробітники сектору протидії домашнього насильства. 

Щодо 35-річної жінки поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або не повідомлення про місцесвого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, жінці виписали терміновий заборонний припис на заборону контактувати з матір’ю.

Співробітники сектору протидії домашньому насильству провели профілактичну бесіду з членами родини та попередили порушницю про кримінальну відповідальність у разі систематичного вчинення домашнього насильства.

Поліцейські закликають не замовчувати про випадки вчинення домашнього насильства та звертатися на лінію 102 для надання допомоги та притягнення винних до відповідальності.


Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux