Поліцейські притягнули до відповідальності зловмисника, який напав з ножем на харківʼянина в Основʼянському районі Харкова
Інцидент стався в одному із закладів громадського харчування. За попередньою інформацією, конфлікт між чоловіками виник через неправильне паркування автомобіля потерпілого.
До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий зайшов до приміщення кафе та завдав відвідувачу кілька ударів ножем у живіт, після чого втік. Потерпілого з тілесними ушкодженнями госпіталізували.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські швидко встановили особу нападника. Ним виявився 52-річний мешканець Харкова. За висновком експертів, потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження.
Під процесуальним керівництвом Слобідської окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру.
Зловмисника затримано. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
Відділ комунікації поліції Харківської області
