Поліцейські повідомили чоловіку про підозру у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів
Мешканець селища Безлюдівка замовив наркотики через чат-бот у Telegram-каналі. Поліцейські виявили заборонену речовину під час поверхневого огляду.
10 січня працівники Чугуївського районного управління поліції зупинили автомобіль ВАЗ. Під час спілкування з водієм поліцейські помітили в салоні автомобіля пасажира, який помітно нервував.
Поліцейські провели поверхневий огляд. В результаті у 28-річного мешканця селища Безлюдівка виявили та вилучили зіп-пакети з речовиною кристалічного походження білого кольору та смартфон з фотографіями місцевості з геолокацією. Відповідно до висновків експертів, вилученою речовиною виявилася психотропна речовина «PVP».
27 січня слідчі поліції повідомили раніше судимому чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. За скоєння злочину йому загрожує позбавлення волі на строк до 3 років.
Відділ комунікації поліції Харківської області