Поліцейські міста Харкова повідомили чоловіку про підозру у незаконному заволодінні автомобілем
Зловмисник викрав автомобіль Mitsubishi, який був припаркований на території СТО у Слобідському районі міста.
Скориставшись відсутністю власника та вільним доступом до транспортного засобу, чоловік сів за кермо, запустив двигун та поїхав. Фігурант встиг продати викрадений автомобіль за 61 тисячу гривень.
Внаслідок протиправних дій власнику завдано матеріальну шкоду на суму понад 171 тисячу гривень.
Викрили зловмисника поліцейські ВП № 2 Харківського РУП № 1 спільного з оперативниками Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області.
Слідчі за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Відділ комунікації поліції Харківської області