Поліцейські Харкова викрили зловмисника, який здійснив крадіжку у Слобідському районі
До відділу поліції № 2 Харківського РУП № 1 звернулася мешканка Слобідського району та повідомила, що в приміщенні медичної установи у неї викрали мобільний телефон.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Під час проведення першочергових заходів поліцейські опитали медичний персонал та переглянули записи з камер відеоспостереження, на які потрапив зловмисник.
Використовуючи аналітичні можливості кримінального аналізу, оперативники встановили особу останнього, в якого надалі вилучили викрадений мобільний телефон. Викрадачем виявився 36-річний мешканець Харківської області.
Слідчі під процесуальним керівництвом Слобідської окружної прокуратури міста Харкова повідомили порушнику про підозру у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Тепер зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Харківської області