Поліцейські Харкова отримали подяки від начальника главку поліції за сумлінне виконання службових обов’язків
Петро Токар відзначив працівників поліції, які допомогли врятувати жінку та її дитину, а також затримати особу, що скоїла злочин.
18 грудня 2024 старший інспектор управління превентивної діяльності Юрій Харченко, заступник начальника відділу управління превентивної діяльності Роман Новіков та начальник сектору управління превентивної діяльності Яна Гуркаленко прямували до міста Лозова. Як згадують правоохоронці, на трасі Мерефа-Лозова Харківської області була сильна ожеледиця. Поліцейські зупинилися, щоб здійснити відвід транспорту на місці ДТП та побачили, як ще одна автівка злетіла у кювет та тричі перевернулася. Працівники поліції кинулися на допомогу. В автівці знаходилась жінка та її дев’ятирічний син. Поліцейські витягли постраждалих з машини. Вони були живі й, на щастя, серйозних ушкоджень не зазнали. Правоохоронці надали необхідну допомогу, викликали швидку та родичів родини.
3 січня під час патрулювання території Салтівського району начальник сектору управління логістики та матеріально-технічного забезпечення Руслан Берлим, інспектор Харківського районного управління поліції № 2 Ігор Крят та старший інспектор відділу контролю за обігом зброї Ігор Бірбасов помітили підозрілого чоловіка. В ході перевірки з’ясувалося, що його розшукують оперативні підрозділі за те, що він ударив ножем громадянина. Правоохоронці передали затриманого оперативникам райуправління.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків начальник ГУНП в Харківській області Петро Токар оголосив подяку співробітникам Управління превентивної діяльності.
Відділ комунікації поліції Харківської області