Поліцейські Харківщини забезпечують правопорядок у пункті евакуації
Цілодобово в транзитних пунктах Харківський області триває робота з евакуації цивільних осіб із зон активних бойових дій в Донецькій області.
Співробітники Лозівського районного відділу поліції надають всебічну підтримку переселенцям та забезпечують дотримання правопорядку.
Мешканців з Донецького напрямку доставляють до пункту евакуації, де вони перебувають у безпечному місці та очікують подальшого розподілення.
Поліцейські допомагають маломобільним особам, жінкам з дітьми та людям похилого віку, забезпечуючи їх безпеку та комфорт.
Деяким людям, евакуйованим прямо з-під обстрілів, була необхідна більш спеціалізована медична допомога, - тому їх прийшлося одразу доправити до міської лікарні.
Поліція нагадує: якщо ви або ваші близькі потребуєте евакуації з населених пунктів, які перебувають під постійними обстрілами, звертайтеся на «гарячу лінію» з питань евакуації за номером 0 800 339 291 або телефонуйте 102. Також можна написати у месенджерах (Telegram, Viber, WhatsApp) за номером 098 750 55 05.
Відділ комунікації поліції Харківської області