Поліцейські Харківщини нагадують школярам, що світлоповертальні елементи - запорука безпеки пішоходів
Начальник сектору дотримання прав людини Ізюмського районного управління поліції Марина Байда провела профілактичний захід для учнів ліцею № 11 Ізюмської міської ради.
Під час зустрічі поліцейська зосередила увагу дітей на необхідності використання пішоходами світлоповертальних елементів у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. Особливу увагу було приділено правилам безпечної поведінки під час перебування на узбіччі або руху проїзною частиною.
Поліцейські підкреслюють: світлоповертальні елементи значно підвищують видимість пішоходів для водіїв та допомагають запобігти дорожньо-транспортним пригодам.
Правоохоронці закликають громадян бути уважними на дорозі та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Бережіть себе та дбайте про власну безпеку.
Відділ комунікації поліції Харківської області