Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Дергачівщини повідомили чоловіку про підозру у незаконному заволодінні автомобілем

Опубліковано 21 червня 2025 року о 13:15

Зловмисником виявився 58-річний односелець потерпілої.

Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканки селища Вільшани. Жінка повідомила про зникнення її автомобіля ВАЗ-2108. За словами заявниці, транспортний засіб вона залишила біля будинку відчиненим разом з ключами всередині.

На місце події виїжджали слідчо-оперативна група та оперативники відділу поліції № 3 Харківського РУП № 3. У ході проведених розшукових заходів поліцейські виявили розшукувану автівку в місті Харків.

У скоєнні правопорушення правоохоронці викрили 58-річного односельця заявниці. З’ясувалося, що зловмисником виявився знайомим потерпілої, з яким вона напередодні розпивала спиртні напої. 

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочину.


Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux