Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Чугуївщини розповіли учням, як убезпечити себе від онлайн-загроз в мережі Інтернет

Опубліковано 15 січня 2025 року о 15:05

14 січня ювенальні поліцейські разом з поліцейським офіцером громади Олександром Мішуткіним провели зустріч з учнями 8-9 класів Малинівського ліцею № 2.

Під час заняття поліцейські обговорити з учнями важливу тему «Безпека в Інтернеті та соціальних мережах».

«Зараз дуже важливі правильна поведінка та безпечне користування сучасними технологіями. Діти повинні пам’ятати, що в Інтернеті не всі є надійними та чесними», – розповіла старший інспектор ювенальної превенції Чугуївського райуправління поліції Світлана Жуга.

Правоохоронці поділилися з учнями корисними порадами та розповіли про реальні ситуації, з якими підлітки можуть зіткнутися в онлайн-світі. Надали рекомендації щодо захисту своїх персональних даних.


Відділ комунікації поліції Харківської області

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux