Підірвав гранату: на Харківщині поліцейські затримали чоловіка
Внаслідок вибуху загинув 39-річний чоловік, осколкові поранення отримав 17-річний хлопець та 48-річний зловмисник.
10 жовтня о 16:45 в одному зі складських приміщень на території міста Лозова між чоловіками виник конфлікт. Зловмисник, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, дістав гранату, висмикнув чеку та кинув у напрямку 39-річного чоловіка та 17-річного хлопця. Після чого боєприпас здетонував.
Чоловіків було доставлено до Лозівської лікарні, неповнолітнього до лікарні в м. Харків. Під час надання медичної допомоги 39-річний постраждалий помер.
За місцем мешкання зловмисника проведено обшук, в ході якого виявлено та вилучено гранату та запал до неї. Вилучене направлене на експертне дослідження. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження.
Слідчі районного відділу поліції за процесуального керівництва Лозівської окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру за п.5 ч.2 ст.115 (умисне вбивство), ч.2 ст. 15, п.1,5 ч.2 ст.115 (замах на вбивство) та ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб. Наразі він перебуває у лікарні під конвоєм.
Відділ комунікації поліції Харківської області
