Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Команда ГУНП в Харківській області стала переможцем чемпіонату Національної поліції України з боротьби самбо
Опубліковано 04 червня 2021 року о 16:24

За звання переможця боролися 195 співробітників в складі 28 збірних команд Головних управлінь Національної поліції України в областях та місті Києві, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції України.

Чемпіонат проходив 3 і 4 червня у Полтаві. Спортсмени були представлені у 7 вагових категоріях від 58 до 100 кілограмів.

Від Харківщини змагалися сім спортсменів з різних підрозділів поліції, п’ятеро з яких вибороли призові місця. У ваговій категорії 58 кілограмів друге місце отримав інспектор ВРПП Лозівського районного відділу поліції Євгеній Мирошниченко, у ваговій категорії 64 кілограми третє місце посів молодший інспектор-кінолог Данила Томашевський. Перші місця у різних вагових категоріях вибороли старший оперуповноважений Харківського РУП № 2 Владислав Руднєв, дізнавач відділу спецполіції Владислав Голозубов та поліцейський кавалерійського взводу ППОП Валентин Молодан.

За учасниками чемпіонату спостерігала та обирала переможців суддівська колегія на чолі з головним суддею змагань Маратом Дулаєвим.

За підсумками командної боротьби перше місце посіла команда ГУНП в Харківській області, друге – поліцейські ГУНП в Луганській області, третє – ГУНП в Одеській області.

Призери нагороджені дипломами, медалями, кубками, а також подарунками.