Керівники слідчих підрозділів Харківщини підбили підсумки роботи за 7 місяців поточного року

Офіційно

Відеоселекторна нарада відбулася під головуванням т.в.о. начальника ГУНП в Харківській області Сергія Чижа.

На початку наради Сергій Чиж відзначив слідчих слідчого управління  ГУНП в Харківській області грамотами Управління СБУ в Харківській області за вагомий внесок у справу забезпечення безпеки держави. Також Сергій Чиж вручив погони лейтенанта поліції слідчому Київського відділу поліції рядовому поліції Микиті Шпаку та привітав його з присвоєнням звання офіцера.

Під час наради заступник начальника слідчого управління Олег Максимович відмітив підрозділи, в яких відбулося покращення роботи.

Т.в.о. начальника обласного главку Сергій Чиж підкреслив, що організація якісного огляду місця події є запорукою оперативного розкриття злочинів. Також він зосередив увагу керівників слідчих відділень, де робота організована неналежним чином, на необхідності усунення існуючих недоліків

Заступник начальника слідчого управління Андрій Шарнін підкреслив, що зусилля слідчих необхідно зосередити на пріоритетних напрямках, одним з яких є якісне розслідування та розкриття  злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи.

Під час наради керівники слідчого управління також заслухали результати роботи розслідування злочинів у сфері економіки.

Сергій Чиж попередив керівників усіх рівнів про особисту відповідальність за якісну роботу  підлеглих та підкреслив, що кожен співробітник має сумлінно виконувати свої службові обов’язки, а його робота повинна бути направлена виключно на захист прав та свобод громадян.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області