Очільник поліції Харківщини вітає всіх українців з Днем Конституції України
Дорогі харків’яни і шановні жителі Харківщини - люди мужності, єдності та незламної сили волі!
Від імені всього особового складу Головного управління Національної поліції в Харківській області та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем Конституції України.
Головний Закон нашої держави - це гарантія права жити вільно на своїй землі, говорити рідною мовою та самостійно обирати своє майбутнє.
Конституція - це фундамент нашої незалежності, волі та людської гідності, який сьогодні кожен із нас захищає своєю мужністю, єдністю та незламною вірою в Україну.
Ми працюємо цілодобово, аби у кожній громаді рідного краю ви відчували безпеку та підтримку. Ми залишаємося вірними Присязі, Закону та українському народові.
Бажаю кожній родині тепла, злагоди та міцного здоров’я. Нехай кожен новий день зміцнює нашу незламну віру й наближає довгоочікуваний мир та нашу Перемогу.
Нехай Основний Закон і надалі буде міцною опорою сильної, демократичної та вільної України!
Слава Україні! Героям слава!