В харківській аптеці здійснювали незаконну реалізацію кодеїновмісних лікарських засобів

Наркозлочини

В ході проведення санкціонованого обшуку поліція вилучила 2400 пігулок препарату «Кодепсін», 870 пігулок препарату «Кодтерпін», упаковки від реалізованих лікарських засобів, фармдокументацію та інші речові докази, що підтверджують незаконний продаж кодеїновмісних медпрепаратів наркозалежним особам.

Слідчі дії в аптеці Шевченківського району Харкова проводились 24 квітня працівниками Управління протидії наркозлочинності спільно з працівниками Шевченківського відділу поліції під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури № 1 в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів).

Правоохоронці зафіксували у вказаній аптеці неодноразові факти незаконної реалізації кодеїновмісних та інших сильнодіючих лікарських засобів наркозалежним особам без надання відповідного рецепту.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування триває.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області