Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Харківщині слідчі повідомили чоловіку про підозру у колабораційній діяльності

Опубліковано 12 жовтня 2022 року о 14:37

В селі Хотімля 49-річний місцевий мешканець публічно схвалював дії президента російської федерації та заперечував здійснення збройної агресії рф проти України.

Підозрюваний неодноразово закликав жителів населеного пункту до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та окупаційною адміністрацією держави-агресора.

Також чоловік переконував місцеве населення, що військовослужбовці росії не здійснюютьобстріли населених пунктів та мирного населення на Харківщині.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

11 жовтня слідчим за погодженням начальника Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури Харківської області чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину.


Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux