Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Харківщині поліцейські затримали рецидивіста за низку крадіжок

Опубліковано 12 лютого 2018 року о 10:21

Дільничні офіцери Харківського відділу поліції довели причетність 35-річного мешканця селища Лизогубівка  до скоєння 8 фактів майнових злочинів. Чоловік завдав потерпілим матеріальну шкоду на загальну суму близько 50  тисяч гривень.

З початку року до чергової частини почали надходити заяви від постраждалих про зникнення майна.  

Начальник Харківського відділу поліції підполковник поліції Валерій Уманець зазначив, що в ході проведення оперативно-розшукових заходів дільничним вдалося затримати особу, причетну до крадіжок. Ним  виявився безробітний, неодноразово судимий за майнові злочини  35-річний мешканець селища Лизогубівка.

Зловмисник зізнався у скоєному. Чоловік розповів, що заздалегідь планував свої злочини.  Слідством встановлено, що він проникав до чужих будинків шляхом віджиму або розбиття вікна. З осель викрадав електроінструменти та інші ціні речі. Частину викраденого підозрюваний встиг продати, а гроші витратити на власні потреби.

Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 ( крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 6 років. Чоловіку вже вручено письмове повідомлення про підозру у скоєнні данних злочинів.

Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux