Минулої доби оператори спецлінії «102» зареєстрували 1177 викликів від мешканців Харківщини
Вчора військові рф вдарили Іскандерами по Харкову. Також з різного виду озброєння ворог обстрілював населені пункти Харківського, Ізюмського, Чугуївського та Куп'янського районів. Працівники слідчо-оперативних груп задокументували наслідки обстрілів та відкрили кримінальні провадження, пов’язані з воєнними злочинами.
Особовим складом ГУНП в Харківській області за підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та у проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів доставлені для перевірки 3 осіб.
На блокпостах Харківської області з метою недопущення потрапляння у населені пункти нелегальної зброї та наркотичних речовин правоохоронці спільно з військовослужбовцями перевірили понад 2430 транспортних засобів.
Поліцейські минулої доби на одному з блокпостів вилучили з незаконного обігу 20 гранат, 50 запалів, 2160 набоїв, 2,5 кг пластиду.
Працівники полку поліції особливого призначення виявили у Харкові двох чоловіків, які перебували у розшуку. 51-річний чоловік розшукувався за скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, а 59-річний – за ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Порушників передали ініціаторам розшуку.
Минулої доби на території Харківщини сталося 9 дорожньо-транспортних пригод, в яких 2 громадян отримали травми.
Правоохоронці склали 5 адміністративних протоколів щодо водіїв за керування автомобілем у стані сп’яніння.
Про будь-які злочини або події можна цілодобово повідомляти на «гарячу» лінію «102», до чергової частини Головного управління Національної поліції в Харківській області за телефоном 0503022044 або через чат-бот @Kharkiv102_bot.
#stoprussia

Відділ комунікації поліції Харківської області