Слідчі направили до суду обвинувальний акт за фактом службової недбалості головного лікаря одного з харківських медзакладів

Майнові злочини

Дії чоловіка спричинили державі збитки у сумі майже 3 мільйони гривень. 

Слідчим Московського відділу поліції здійснюється досудове розслідування за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Оперативне супроводження здійснюється працівниками СБУ у Харківській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підприємець при виконанні договору про закупівлю товару (альбомів для новонароджених) привласнив велику суму грошей.

Працівники поліції встановили причетність до вчиненого злочину головного лікаря одного з медичних закладів Харкова. Він не перевірив фактичну наявність товару за договором про закупівлю, підписав та скріпив печаткою платіжне доручення, на підставі якого була проведена оплата на суму 2 864 000 гривень.  

20 липня до Московського районного суду міста Харкова направлено обвинувальний акт стосовно головного лікаря за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування в частині ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України  за фактом привласнення бюджетних коштів наразі триває.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області