Поліція повідомила про підозру керівнику військового вишу Харкова у розтраті бюджетних коштів

Майнові злочини

Своїми протиправними діями посадовець завдав матеріальну шкоду на суму близько 66 тисяч гривень.

Викрили у злочині 52-річного тимчасово виконуючого обов’язки начальника одного з вищих навчальних закладів Міністерства оборони України співробітники відділу спеціальної поліції ГУНП в Харківській області під процесуальним керівництвом Харківської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

Зловмисник у 2020 році при виконанні договорів підряду з поточного ремонту освітлення смуги перешкод та сектору для метання гранат, які здійснювались однією з фізичних осіб-підприємців Харкова, скоїв розтрату бюджетних коштів.

20 липня посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення підозрюваного від посади. За санкцією статей йому загрожує до 8 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Харківської області