Харківські поліцейські вилучили у чоловіка наркотичну речовину
Працівники відділення поліції на станції «Харків-Пасажирський» Холодногірського відділу поліції разом з прикордонниками виявили у 20-річного харків’янина близько 300 грамів канабісу.
Під час відпрацювання території на залізничному вокзалі увагу працівників поліції привернув 20-річний юнак. В ході особистого огляду працівники поліції виявили та вилучили у чоловіка поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну.
Речові докази вилучені та направлені на експертне дослідження.
Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 (незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 3 років.
Відділ комунікації поліції Харківської області