Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Харківські поліцейські спілкуються з громадянами (ФОТО)

Опубліковано 26 січня 2018 року о 09:34

Дільничні офіцери поліції Немишлянського району зустрілися з трудовими колективами різних підприємств, установ, організацій та закладів району.

Під час зустрічей працівники поліції прозвітували перед громадськістю про стан криміногенної обстановки на території обслуговування, а також довели до відома населення інформацію про проведені поліцією заходи, спрямовані на забезпечення протидії злочинності.

Поліцейські повідомили громадянам графіки особистого прийому керівництва поліції, в тому чисті безпосередньо Немишлянського відділу поліції, а також розповіли як не стати жертвою правопорушення.

Начальник Немишлянського відділу поліції Олександр Козленко зауважив, що систематичність таких заходів дає можливість з’ясувати як оцінюють роботу поліції району його мешканці. Під час зустрічей люди можуть звернутися із заявою чи повідомленням до дільничного, не відриваючись від трудового процесу.

Відділ комунікації поліції Харківської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux