Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Інформація щодо причетності посадової особи МВС до смертельної ДТП у Харкові не відповідає дійсності

Опубліковано 24 грудня 2025 року о 11:30

У мережі Інтернет поширюється недостовірна інформація про нібито причетність посадової особи МВС до смертельної ДТП у Харкові.

Повідомляємо, що 18 грудня близько 22:50 по вул. Полтавський Шлях, 147 автомобіль Toyota Hilux здійснив наїзд на чоловіка та жінку, які загинули на місці події.

За кермом перебував 39-річний чоловік, який не є працівником правоохоронних органів та не має відношення до МВС.

За фактом ДТП проводиться досудове розслідування за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Свідків і очевидців просимо звертатися за тел. 066-23-00-745 або за адресою: м. Харків, вул. Миколи Хвильового, 22.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Поліцейські автомобілі з увімкненими проблисковими маячками перекривають нічну вулицю, встановлені конуси для обмеження руху.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux