На Харківщині поліцейські потрапили в ДТП під час переслідування нетверезого водія

ДТП

Чоловік порушив правила дорожнього руху та ігнорував вимоги співробітників поліції про зупинку. В результаті аварії постраждалих немає.

20 липня близько 05:30, під час патрулювання на службовому автомобілі «Renault Dokker», поліцейські сектору реагування патрульної поліції на вулиці Харківській у місті Краснограді виявили автомобіль «Chevrolet Аveo». Водій транспортного засобу переїхав зелене насадження по вулиці з одностороннім рухом. Вимогу поліцейських зупинити транспортний засіб він ігнорував і продовжував рухатися містом з перевищенням швидкісного режиму.

Через деякий час в результаті різкої зупинки автомобіля «Chevrolet Аveo» на червоний сигнал світлофора по вулиці Полтавській, службовий автомобіль «Renault Dokker» в’їхав у зазначений автомобіль. «Chevrolet Аveo», у свою чергу, зіткнувся з «Hyundai», який стояв попереду нього. В результаті дорожньо-транспортної пригоди ніхто з громадян не постраждав.

В результаті освідування 40-річного водія «Chevrolet Аveo» на факт вживання спиртного було підтверджено алкогольне сп’яніння громадянина.

Відносно чоловіка складено адміністративні матеріали за ч.1 ст.122 (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху), ч.1 ст.122-2 (невиконання водіями вимог про зупинку) та ч.1 ст. 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області