Слідчі Харківщини скерували до суду обвинувальний акт відносно чоловіка, який вчиняв домашнє насильство відносно власних батьків

Домашнє насильство

Раніше судимий мешканець міста Чугуєва систематично нецензурно ображав та погрожував фізичною розправою своїм близьким родичам.

66 та 67-річні потерпілі проживають разом із сином, який зловживає спиртними напоями, через що між ними систематично виникали конфлікти. Під час сварок чоловік нецензурно висловлювався, принижував гідність рідних та змушував їх залишати будинок. Поліцейські неодноразово складали відносно домашнього тирана адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Незважаючи на профілактичні бесіди з кривдником, його поведінка в сім’ї не змінилася і він продовжував вчиняти домашнє насилля.

Слідчими Чугуївського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. 14 липня правопорушнику повідомлено про підозру у скоєнні зазначеного  злочину.

На даний час досудове розслідування завершено та обвинувальний акт скеровано до Чугуївського районного суду. 44-річному чоловіку загрожує до 2 років тюремного ув’язнення.

Поліція закликає не замовчувати факти домашнього насильства, зокрема приниження, побиття, обмеження ваших прав, психологічний тиск з боку кривдника, а відразу звертатися на спецлінію 102. Це допоможе зупинити насилля та попередити страшні наслідки.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області