Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Через службову недбалість громаді завдано понад 380 тисяч гривень збитків: слідчі Харкова повідомили посадовиці про підозру

Опубліковано 06 липня 2026 року о 12:00

Підозрювана, перебуваючи на посаді заступника директора з економічних питань одного з комунальних некомерційних підприємств Харкова, неналежно виконала свої службові обов’язки під час організації та проведення публічних закупівель спеціальних продуктів харчування.

 

Жінка не забезпечила належну перевірку ринкових цін на товар, що призвело до завищення очікуваної вартості закупівлі, а також не вжила заходів щодо перегляду ціни договору з постачальником у бік зменшення, попри наявність такої можливості.

Внаслідок таких дій територіальній громаді було завдано збитків на суму понад 380 тисяч гривень.


Слідчі Відділу поліції № 1 Харківського РУП № 2 ГУНП в Харківській області за процесуального керівництва Немишлянської окружної прокуратури міста Харкова повідомили про підозру 59-річній жінці у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років та зі штрафом.


Відділ комунікації поліції Харківської області



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux