За минулі вихідні поліція Харківщини зареєструвала 116 повідомлень про факти порушення карантинних обмежень

Інші події

Працівники поліції склали 100 адмінпротоколів та припинили роботу 80 закладів, серед яких 2 нічні клуби, 62 заклади побутового обслуговування та 16 закладів громадського харчування.

Так, в результаті проведених профілактичних заходів поліцейські задокументували 80 фактів та припинили роботу закладів в усіх дев’яти районах Харкова та трьох районах області, зокрема, у Балаклійському, Богодухівському та Куп’янському.

За порушення карантинних норм співробітники поліції склали 100 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (5 – на керівника підприємства, установи, організації, 8 – на керівників торгових закладів, установ харчування, 16 – на працівників підприємств, установ, організацій, 17 – на водіїв громадського транспорту та 54 - відносно фізичних осіб) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Довідка. З 1 листопада поліцейські Харкова та області склали 733 адміністративні протоколи за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, з яких: 267 відносно керівників та працівників суб’єктів господарювання
(24 – стосовно керівників підприємств, установ, організацій, 12 – керівників торгових закладів, установ харчування, 111 – працівників торгових закладів та інших організацій, 120 – водіїв громадського транспорту, 466 відносно фізичних осіб, з яких 2 – за порушення умов самоізоляції.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області